קטלוג המוצרים

גופיות

גוזיות

מכנסיים

חנות בגדים אונליין - הדרך הקלה לרכוש את הבגד הבא שלך

בואי נהיה כנות לרגע - קניית בגדים היא אחת ההנאות הכי גדולות שלנו. יש משהו מרגש בידיעה שיש לך בארון הבגדים שלך בגד חדש שממתין להזדמנות המתאימה שבה תחנכי אותו, בהמתנה אל היום בו תוציאי אותו מחשכת ארון הבגדים אל האור החזק והבוהק שבאירוע מיוחד ואל (איך לא?) עיניהן הביקורתיות של חברותיך. מצד שני, עם הג'אגלינג שאנחנו עושות בין הבית, לילדים, לקריירה, למי בכלל יש זמן לנסוע לקניון, למדוד בגדים, לבחור, להחליט, ולבסוף, לגלות גם שקנית יותר ממה שתכננת... הרבה הרבה יותר ממה שהתקציב שהקצבת לרכישה הזו מאפשר לך... האם חשבת על רכישת ביגוד דרך חנות בגדים אונליין?

 

למה דווקא חנות בגדים אונליין?

 

לרכישה אונליין ישנם יתרונות רבים, רובם, מתמקדים בשוני בינה לבין חנות רגילה בקניון. בעוד חנויות אמיתיות מוגבלות בשעות ובימי פתיחה, חנות בגדים אונליין פתוחה תמיד, 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה. אין מוכרניות מציקות שהופכות עבורך את הסיטואציה ללא נעימה, אין חבילות כבדות שתצטרכי לשאת לביתך, אין צורך למצוא מקום חנייה או תחנת אוטובוס קרובה, אין צורך להתמודד עם עומס של קונים או רעשי רקע. הכל נמצא במרחק של מספר הקלקות עכבר ממך.

 

אבטחה, לא פחות חשוב!

 

חנות בגדים אונליין | Body Talkכמו בחיים האמיתיים, גם בווירטואליה, חשוב מאד לדעת למי אנחנו נותנים את פרטי כרטיס האשראי שלנו, כך שבשלב ראשון, בטרם אנחנו מכניסות פרט כלשהו לתשלום באתר, יש לבדוק באיזה תקני אבטחה עומד האתר. תעודת SSL של משווקת מורשית הינה תנאי הבסיס, ומעליה, ניתן למצוא נדבכים נוספים של רבדי אבטחה, למשל, תקן PCI DSS (ר"ת ל-Payment Card Industry Data Security Standard). תקנים אלה משתנים עם השנים ועם הטכנולוגיות, וחשוב ביותר להכיר את התקנים העדכניים בכל נקודת זמן. אבטחת הרכישה ופרטי כרטיס האשראי מעידה רבות על רצינותו של הגוף המפעיל את אתר הקניות.

רכישת ביגוד דרך חנות בגדים אונליין מאפשרת לך לעקוף את רוב האתגרים העומדים בפניך בקלילות. ישנן חנויות אונליין לכל סוג ביגוד וסגנון שאת חושקת בו - משמלת ערב מהודרת ועד לבגדי ספורט ופנאי , כמו החנות שלנו - hsBodyTalk, כך שבניגוד לחנויות ה"אמיתיות", אין סיכוי שלא תמצאי את הבגד אותו את מחפשת, אם לא בחנות וירטואלית אחת אז באחרת.

x